24/7 pagalbos tarnybos: +37052102269
el. paštas: support@ltsiena.lt
Uždaryti
Šioje interneto svetainėje naudojami slapukai. Slapukai užtikrina svetainės pagrindinių funkcijų funkcionavimą. Norėdami tęsti, Jūs turite sutikti kad būtų naudojami būtini slapukai. Išsamią informaciją apie privatumo politiką ir šioje interneto svetainėje naudojamus slapukus rasite čia.
Aš sutinku

Latest news

Sveiki atvykę į EVIS – Transporto priemonių, laukiančių kirsti Lietuvos Respublikos valstybės sieną, eilių valdymo informacinę sistemą

 

NUO KOVO 1 DIENOS NUTRAUKIAMAS VYKIMASPER DU PASIENIO KONTROLĖS PUNKTUS SU BALTARUSIJA

Informuojame, kad nuo 2024 m. kovo 1 d. nutraukiamas vykimas per du pasienio kontrolės punktus (PKP) Lietuvos pasienyje su Baltarusijos Respublika: Lavoriškių ir Raigardo PKP. Tokiam Lietuvos Respublikos Vidaus reikalų ministerijos siūlymui 2024-02-21 posėdyje pritarė Lietuvos Respublikos Vyriausybė. Su Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu galima susipažinti čia

 

MOKESTIS UŽ PALAUKIMO AIKŠTELES
 
Palaukimo aikštelėse, esančiose priešais Raigardo, Kybartų, Medininkų ir Šalčininkų pasienio kontrolės punktus, vienos valandos parkavimas nemokamas. Už ilgesnį nei vienos valandos parkavimą palaukimo aikštelės valdytojui ar nuomotojui mokamas jo nustatytas mokestis. Mokestį privalo mokėti ir iš anksto registruotų transporto priemonių vairuotojai, jeigu per 1 val. nubuvo iškviesti valstybės sienos kirtimui.
 
 
MOKESTIS UŽ IŠANKSTINĘ VALSTYBĖS SIENOS KIRTIMO LAIKO REZERVACIJĄ
 
Pasienio kontrolės punktų direkcija prie Susisiekimo ministerijos nuo 2017-01-16 įveda mokestį už išankstinę registraciją internetu kirsti Lietuvos Respublikos valstybės sieną. Mokesčio dydis už vienkartinę registraciją - 5,00 Eur krovininėms transporto priemonėms (įskaitant numatomą pervedimo mokestį - 0,20 Eur) ir 1,15 Eur lengvosioms transporto priemonėms (įskaitant numatomą pervedimo mokestį - 0,15 Eur). Mokestis mokamas rezervuojant vietą internetu www.ltsiena.lt kreditinėmis kortelėmis ar per elektroninės bankininkystės sistemą (banklink). Primename, kad išankstinė registracija neprivaloma, ši paslauga teikiama tik jos pageidaujantiems. Mokesčio mokėjimo sąlygos bei mokesčio grąžinimo tvarka nurodyta EVIS naudojimo sąlygose.
Atkreipiame dėmesį, kad mokant mokėjimo kortelėmis, bankas gali taikyti papildomą mokėjimo apsaugą ir gali būti reikalingas Jūsų sutikimas vykdyti pirkimo internetu operacijas. Neįvykus mokėjimui Jūs būsite vėl nukreiptas į pirkimo krepšelio puslapį tam, kad pradėti mokėjimą iš naujo.
 
 
BESIREGISTRUOJANČIŲ INTERNETU KIRSTI LIETUVOS RESPUBLIKOS VALSTYBĖS SIENĄ DĖMESIUI
 
Pasitaiko atvejų, kai registruojantis internetu kirsti valstybės sieną, pateikiami netikslūs arba neteisingi duomenys – nurodomas netikslus transporto priemonės valstybinis numeris, neteisinga vairuotojo pavardė arba neteisingas ar neegzistuojantis telefono numeris.
Atvykusios į palaukimo zoną ar palaukimo aikštelę transporto priemonės nebus įleidžiamos į pasienio kontrolės punktą be eilės, jeigu bus nustatyta, kad transporto priemonės valstybinis numeris (visos raidės, skaičiai ir simboliai), nurodytas rezervacijos metu, neatitinka faktinio transporto priemonės numerio. Numerio gale nereikia rašyti RUS.
 
 
KERTANČIŲJŲ LIETUVOS RESPUBLIKOS VALSTYBĖS SIENĄ DĖMESIUI
 
Lietuvos Respublikos valstybės sienos kirtimas yra nemokamas (išskyrus mokestį už išankstinę eilės rezervaciją internetu ir už naudojimąsi palaukimo aikštelių paslaugomis). Jeigu patekimą į pasienio kontrolės punktą kas nors siūlo organizuoti už atlygį, maloniai prašome pranešti Pasienio kontrolės punktų direkcijai prie Susisiekimo ministerijos tel. (8 5) 243 1110. Konfidencialumas garantuojamas.
Pastaba:
Valstybės sienos kirtimo procesas yra įtakojamas daugybės faktorių, todėl konkretus kvietimo vykti į pasienio kontrolės punktą laikas gali būti vėlesnis, nei laiko intervalas, nurodytas rezervuojant.
Dėl nenumatytų priežasčių sutrikus Lietuvos Respublikos ar kaimyninės šalies pasienio kontrolės punkto darbui, iš anksto internetu valstybės sienos kirtimui registruotos transporto priemonės gali būti nukreipiamos į bendrą eilę, kurioje turėtų laukti iki pasienio kontrolės punkto(ų) veikos atnaujinimo.
 

NEWS ARCHIVE >>>

Pagrindinė kontaktinė informacija

Pasienio kontrolės punktų direkcija prie Susisekimo ministerijos
Gedimino pr. 26, 01104 Vilnius
Tel.: (8 5) 262 0061; faks.: 262 00 81
El. paštas: pkpd@pkpd.lt